درباره ما
دوستان
 

اطلاعیه

با عرض سلام به دوستان عزیز:

1- صفحه درک شنیدن انگلیسی از طریق لینک اداره می شود و عزیزان در لینک به آدرس"اینجا گوش دادن خود را قوی کنید" مراجعه کنند.در این سایت تمام مطالب با متن و صدا موجود است و می توانید به صورت آنلاین گوش کنید و بعد از آن از خود تست بگیرید.

2- افرادی که برای مکالمه به آدرس مسنجر ها مراجعه می کنند پس از ثبت نام برای آنها در وبلاگ صفحه ایی درست می شود که آنجا درس های مخصوص به خود را دریافت کنند. این صفحات کد مخصوصی دارد که مخصوص شخص استفاده کننده است.

این هم مقدمه از این سایت پیشرفته یادگیری گوش دادن انگلیسی:

Practice English

A person might understand the rules and concepts of English, but it is extremely important to practice the language so as to become a smooth speaker. An ESL learner can access various services available online to practice the language. English listening practice exercises can be taken up on the website 5minuteenglish.com where a conversation is heard and questions are asked based on what is heard. English language test can also be taken for doing a self-assessment. English games can also be accessed for learning grammar, words and spellings. These games work on an interactive platform where the user can interact with the system through headphones and record his answers as well. There are many interesting games like hangman, word recognition and highway. These games bring out the competitive spirit in the individual. Crosswords are an extremely popular game that pushes a person through a brainstorming session. Another game which has been played for generations to improve English is scrabble. Scrabble is a game of word construction through limited set of words. It has been proven that scrabble aids in improving word power through fun. Flash cards can be used to memorize English words along with their meaning and usage in sentences. These activities will help them recollect the word the next time they come across it. ESL worksheets include rules of English grammar, idioms, intonation that can be learned in a systematic way. Reading newspapers involves a great amount of vocabulary building as one gets to learn new words and also becomes familiar with the usage of already known words.

Learning English has a lot of benefits involved which boosts up the confidence level of people. Also it helps in communication across the globe. It opens a new world of opportunities to the individuals in form of better job prospects. 5minuteenglish.com is a platform to learn English as a second language, through its various lesson and exercise. It helps person gain proficiency over English.

Learning English has a lot of benefits involved which boosts up the confidence level of people. Also it helps in communication across the globe. It opens a new world of opportunities to the individuals in form of better job prospects. 5minuteenglish.com is a platform to learn English as a second language, through its various lesson and exercise. It helps person gain proficiency over English

نظر یادتون نره.

میرآقا تیموری

ترجمه متن را در ادامه مطلب بخوانید.


 


تمرین زبان انگلیسی

یک فرد ممکن است قواعد و مفاهیم زبان انگلیسی را درک کنید، اما بسیار مهم است که فرد برای تمرین زبان به گ.نه ایی تمرین کند که به یک سخنران خوب و روان تبدیل شود. یادگیرنده ESL(English as a Second Language)یعنی زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم می تواند از خدمات مختلف آنلاین که  در دسترس برای تمرین زبان استفاده کند. انگلیسی گوش دادن و تمرین های عملی را می توان در وب سایت minuteenglish.com که در آن صدا پخش  می شود و با توجه به موضوع صدا پخش می شود. آزمون زبان انگلیسی نیز می تواند برای انجام یک خود ارزیابی گرفته شود. بازی های انگلیسی همچنین می توانید برای یادگیری دستور زبان، کلمات و املا به کار گرفته شود. این بازی بر روی یک پلت فرم های تعاملی که در آن کاربر می تواند با این سیستم از طریق هدفون تعامل و ضبط پاسخ خود را به عنوان به خوبی کار می کنند. بسیاری از بازی های جالب مانند جلاد، به رسمیت شناختن کلمه و بزرگراه وجود دارد. این بازی را روح رقابتی در فرد را بر اثر تاثیر بر مغز بیان می کند(ALPHA). یکی دیگر از بازی است که برای نسل های بازی برای بهبود زبان انگلیسی دستمالی است. دستمالی کردن یک بازی ساخت کلمه از طریق مجموعه ای محدود از کلمات است. ثابت شده است که کمک دستمالی در بهبود قدرت کلمه را از طریق سرگرم کردن کاربرد دارد. فلش کارت ها را می توان مورد استفاده قرار دادو کاربرد آن به خاطر سپردن واژه های انگلیسی همراه با معنی و استفاده از آنها در جملات است. این فعالیت ها کمک خواهد کرد که آنها کلمات را که به صورت کلی می آیند تشخیص دهند.. برگه ESL شامل قواعد گرامر انگلیسی، اصطلاحات، زیر و بمی صدا است که می تواند در یک روش سیستماتیک آموخته است. خواندن روزنامه شامل مقدار زیادی از ساختمان واژگان به عنوان یکی از راههای  یادگیری کلمات جدید و همچنین با استفاده از کلمات در حال حاضر شناخته شده است.

یادگیری زبان انگلیسی است بسیار پر سود است که باعث افزایش سطح اعتماد مردم میشود. همچنین می تواند ما را در  ارتباطات با دیگران کمک می کند تا با سراسر جهان در ارتباط باشیم. و این کار یک  دنیای جدید از  فرصت را برای ما  باز می کند. به افراد کمک میکند تا در کارشان  چشم انداز بهتری  داشته باشند. Minuteenglish.com یک پلت فرم به یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم، از طریق درس های مختلف و کمکی است. این کمک می کند تا فرد مهارت زبان انگلیسی خود را افزایش دهد.

تمامی متن ها در google tranclate ترجمه و توسط شخص خودم ویرایش شده است.

 

[ ۱۳٩٢/٢/٢٩ ] [ ٩:٤٩ ‎ب.ظ ] [ میرآقا تیموری ]
 
موضوعات
نویسندگان
آرشیو مطالب
امكانات جانبي