اطلاعیه

با عرض سلام

1- عزیزان می توانند برای مکالمه زبان انگلیسی از طریق یاهو مسنجر به آدرس های زیر در یاهو مسنجر خود رفته و برای مکالمه زبان انگلیسی به صورت رایگان با ما در تماس باشند.

miraghateimoory@yahoo.com

whitflag2013@yahoo.com

enjoylearningenglish2013@yahoo.com

2- دو صفحه جدید به وبلاگ اضافه شد.یکی آموزش کلی ریز نکات زبان و دیگری آموزش فونتیک زبان انگلیسی می باشد.

3- این صفحات: آموزش گوش دادن،فونتیک و ریز نکات کلی فردا به صورت کامل به روز رسانی خواهد شد.

4- عزیزان اگر درخواست مکالمه دارند و در قسمت نظرات برای ما هم تاریخ و موضوع را بفرستند.

هدف من آموزش زبان در محیطی ساده و بدور از تبلیغات و یا دانلود های بی مورد و خرج دار است. و دوست دارم کسی که وبلاگ را می خونه احساس کنه که با یک همکلاسی داره بحث می کنه و از هم زبان یاد می گیرند. تبلیغات برای ما یادتون نره. بهتزین تبلیغ کننده برای من شما دوستان و همکلاسی های عزیز هستید.

ممنون. میرآقا تیموری

نظر یادتون نرهلبخند

/ 3 نظر / 6 بازدید
rasoul

خیلی از وبلاگت خوشم اومد.در کارت موفق باشی ولی من در خونه اینترنت ندارم که برای مکالمه با هات چت کنم.خیلی دوست دارم مکالمه زبان انگلیسی یاد بگیرم ولی جایی رو سراغ ندارم.تا اینکه تو جستجوی وبلاگ های آموزش زبان به وبلاگ شما برخورد کردم گفتم حالا این وبلاگ رو هم امتحان کنم.مابقی وبلاگ ها محیط چت اصلاً مطلوب نیست و یا تبلیغات است. اگر وقت دارین امشب ساعت 8/30 رو مسنجر باشین چون باید برم کافی نت. و به من از ابتدا شروع کنید به یاد دادن مکالمه زبان..ممنونتون میشم.

bahara0093

عالیه خوبشیه ما خودوم عاشیقی زبان خارجه استوم درحالی حاضیر درحال یادگیری استوم بخی خوشمه اماده گ حتما ای ادریسا ره میگیروم تا ده امیدی خودا یگ دیسکاشنی خوب دیشته باشیم تشکر[گل]

bahara0093

ما خودوم نمیدونوم کی شمو چی وقت استین آن استین ما درخواست ده دوم البت نمیدونوم چی قید شمو استین کی ما هم باشوم [گل] اگی دیدوم شمو ان هستین حتما میوم تا چت کنیم تشکر ازشمو[گل]