اهداف وبلاگ

با عرض سلام به دوستان عزیز:

این وبلاگ را از روزی که درست کردم تا به حال به طور کلی حدود 950 بازدید کننده داشته و کلی درخواست ثبت لینک و کلی هم نظریه که البته من تمام آن را با دقت خواندم و جواب دادم. هدف من در درجه اول برای ساخت این وبلاگ یادگیری زبان است که دیگران با خواندن آن به من کمک کنند تا راهم را بهتر ادامه بدهم و بعد از آن اگر خدا یاری کرد برای علاقه مندان به زبان انگلیسی مکانی راحت و ساده فراهم آورم تا زبان را به روش های جدید یاد بگیرند.مطالب وبلاگ پس از تحقیق و درست بودن روی وبلاگ قرار داده می شوند وتمام منابع آن به صورت کامل مشخص شده و نامبرده می شود. دوست دارم این وبلاگ بتواند افراد علاقه مند را که دوست دارند زبان یاد بگیرند را جذب کرده تا همه از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببریم.

همانطور که ذکر کردم برای هر موضوع صفحه ایی جداگانه در نظر گرفته ام و روی صفحه اصلی اطلاعیه و نکات هنری قرار داده خواهد شد.عزیزانی که در مکالمه زبان انگلیسی ضعیف هستند و دوست دارند مکالمه آنها قوی شود می توانند از ساعت 8- 9/30 به یاهو مسنجر های ما مراجعه کرده و به زبان انگلیسی با بنده چت کرده و نکات را یاد بگیرند.

enjoylearningenglish2013@yahoo.com

whitflag2013@yahoo.com

عزیزان اگر مایل بودند برای تبلیغ این وبلاگ می توانند از آیکن پایین این مطلب، تمام مطالب را در شبکه های اجتمایی مانند فیس بوک و تویتر به اشتراک بگذارند.

ممنون از اینکه وبلاگ مرا برای یادگیری زبان انتخاب کردید.

منتظر نظرات و انتقادات سازنده شما دوستان عزیز هستم.

میرآقا تیموری

/ 0 نظر / 6 بازدید