آشنایی با گروه موفق موسیقی گروه آریان

گروه آریان اولین گروه پاپ متشکل از هر دو خوانندگان مرد و زن و بازیگران در ایران پس از انقلاب اسلامی است.علی پهلوان وپیام صالحی خواننده گروه، و ترانه سرایان پهلوان، صالحی، امیرخاص، هستند. آلبوم دوم، سوم و چهارم خود را پرفروشترین آلبوم سال انتشار خود بودند. آنها نخستین گروه موسیقی ایرانی بود که در "بین المللی که در موسیقی" قابلیت خود را نشان دادند. آنها در حال حاضر 4 آلبوم منتشر کرده دارند و کنسرت در سراسر جهان ایفا کرداند. آنها همچنین بخشی از سود خود را به برنامه سازمان ملل متحد جهانی غذا "اهدا کردند.
اولین آلبوم خود را، "گل آفتابگردان"را  در سال 2000 منتشر شد. این آلبوم تا به حال موفقیت های بزرگ در ایران و بین جوامع فارسی در سراسر جهان، ایفا کرده است.اشعار ساده، زیبا و متفاوت از گروههای و خوانندگان قبل و موسیقی تا به حال احساس مثبت داشته است. آلبوم دوم خود، با این حال، تا به حال اشعار پیچیده تر. "و اما عشق" نامگذاری شد و در سال 2001 منتشر شد. اشعار دوباره جایگزین و متفاوت بود، و در اولین آهنگ، توهمان عشق خیالی در حال مورد انتقاد قرار داد و به عنوان "قصه های کودکانه" آن را نشر داد. آن را در زمان سه سال به انتشار آلبوم سوم، تا ابدیت ...، در سال 2004 منتشر شد و آنها شروع به نشان می دهد موسیقی خود را به سایر نقاط جهان و برای جایزه موسیقی جهانی بی بی سی به تازگی نامزد دریافت جایزه شد. گروه تبدیل شده است چنان محبوب است که بیش از 54،000 بلیط به یکی از کنسرت های خود را در کمتر از شش ساعت فروخته شد.
در مصاحبه اخیر خود با بی بی سی گفت: "در حال حاضر ما مسئولیت داریم، ما باید بهتر و معرفی خود را در سراسر جهان است." اگر شما به فیلم های ایرانی می بینید بدبختی است - هیچ چیز دیگری. مردم فکر می کنند ایران مثل این است - همه چیز یک بیابان است، همه مردم در حال گریه ... ما می خواستیم نشون بدیم  ایران واقعی است ".
در سال 2008، آنها چهارمین آلبوم خود را "بی تو با تو" منتشر کردند و آنها با کریس دی برگ کار کردند و نسخه انگلیسی فارسی آهنگ کریس دی برگ شعر از شما (نور برای ابدیت) است.
در سال 2009، گروه آریان تک آهنگی  به نام "در اینجا می آید نوروز، در اینجا می آید بهار" برای حرکت ایران ،را می توان به صورت رایگان از وب سایت رسمی خود قرار دادند تا دیگران دریافت کنند.
در سال 2010، آنها یک تک آهنگ به نام "صدای پای امید" برای برنامه جهانی غذا سازمان ملل متحد (WFP) منتشر شد و رسما گواهی تقدیر از برنامه جهانی غذا دریافت کرد. برای دانلود به سایتشان مراجعه کنید.
در اصل، محمد رضا گلزار، بازیگر و مدل معروف، یکی از گیتاریست و سولیست برای گروه بود.

مترجم: میرآقا تیموری

/ 0 نظر / 6 بازدید